Apartmán vo Veľkej Lomnici – Vysoké Tatry

apartman-velka-lomnica

Relaxujte a oddychujte v luxusnom apartmáne vo Vysokých Tatrách.

Rezervujte si apartmán pre 2 až 4 osoby.  Zažijete nezabudnuteľnú atmosféru v príjemne zladenom interiéry. Nádherný výhľad na Vysoké Tatry budete mať priamo z areálu.

Apartmán sa nachádza na prízemí. Je orientovaný na východ a výhľad má do areálu apartmánových domov. LCD TV 82″ so satelitným príjmom, bezplatný prístup na internet sú samozrejmosťou. Cennosti si môžete uložiť do trezora na recepcii. Sedaciu súpravu v obývačke je možné použiť ako prístelku, na ktorej sa komfortne vyspia 2 dospelé osoby. V apartmáne tak môžu byť ubytované až  4 osoby.  Kuchynský kút je kompletne vybavený a zariadený: jedálenský stôl, chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, digitálna rúra Zanussi, mikrovlnka, kávovar, kanvica, hriankovač. Takto vybavená kuchyňa Vám umožni pripraviť si vlastné jedlá, rôzne špeciality a konzumovať ich priamo v apartmáne.

Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmán Veľká Lomnica. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *